REGAL 6001 A+ NFY Buzdolabı 20218195

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : REGAL 6001 A+ NFY Buzdolabı

Ürün Kodu : 20218195

Kategori : BEYAZ EŞYA

Alt Kategori : Buzdolapları


Regal Buzdolaplarında yer alan 3 boyutlu soğutma sistemi sayesinde, farklı yönlerden hava üflenerek sıcaklık farkları en aza indirilir; buzdolabınızın her yerinden aynı oranda soğutma sağlanır. Buzdolabınız tamamen dolu olduğu durumda bile bu sistem sayesinde soğutma performansını korur.

Regal Buzdolaplarında yer alan akıllı defrost sistemi sayesinde buzdolabınızda buzlanma olmaz.

Regal Buzdolaplarında yer alan çok amaçlı bölme (kahvaltılık + 0C bölmesi) dondurucudan çıkarttığınız gıdaların çözülmesi için kullanılabileceği gibi, kahvaltılık bölmesi olarak da kullanılabilir.

Regal buzdolaplarının hızlı dondurucu bölmesi, gıdaların daha hızlı dondurulmasını sağlar ve daha önce dondurduğunuz gıdalarla temasını önler. Üstelik dondurulmuş gıdaları daha kolay yerleştirmenizi sağlayan raflarıyla da size pratik bir kullanım sunar.

Regal Buzdolapları, değiştirilebilir kapı açılış yönü ile kullanım kolaylığı sağlar. Mutfağınızın şekline göre kapı açılış yönünü değiştirebilirsiniz.

Kırılmaya dayanıklı özel cam raflar sayesinde büyük ve ağır yiyeceklerinizi buzdolabınızda rahatlıkla saklayabilirsiniz.